Участь у конференції «Актуальні проблеми розвитку творчої особистості майбутнього педагога в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору»

27 жовтня 2021 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку творчої особистості майбутнього педагога в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору», співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання.

Усього в заході взяло участь понад 130 учасників, серед яких – доктори наук, професори, член-кореспонденти НАПН України, кандидати наук, доценти, старші викладачі, асистенти, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, вчителі-практики із України, Канади, Польщі, Туреччини тощо.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри проф. Грицай Н.Б. та Денисюк Н.В., а також здобувачі вищої освіти ОП "Середня освіта (Природничі науки)" та "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" .

Завідувачка кафедри Грицай Наталія Богданівна виступила з доповіддю "Розвиток методичної творчості майбутніх учителів природничих наук" на пленарному засіданні конференції.

Щиро дякуємо колегам з Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за плідну співпрацю та готовність підтримати у будь-яких починаннях!

 

Детальніше про конференцію можна прочитати тут.