Новини та події

Французький досвід природничої освіти

Завідувачка кафедри проф. Грицай Н.Б. виступила на курсах підвищення кваліфікації вчителів з теми "Використання французького досвіду у навчанні природничих предметів".

Дослідження космічного простору в інтересах людства

10 листопада 2023 року на кафедрі природничих наук з методиками навчання відбувся семінар з дисципліни "Землезнавство" на тему "Дослідження космічного простору в інтересах людства" під керівництвом доцента Демчука Василя Володимировича. 
Здобувачі вищої освіти зі спеціальності "Середня освіта (Природничі науки)" групи СПН-31 психолого-природничого факультету РДГУ підготували доповіді та презентували їх. 

Формування інклюзивної компетентності здобувачів вищої освіти

8 листопада 2023 року в межах діяльності Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» (Тернопіль - Рівне - Суми) була проведена гостьова лекція з теми "Додаткова підтримка (Scaffolding) під час інклюзивного навчання: асистування та корекційно-розвивальні вправи".

Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи

25 жовтня 2023 року відзначають День сталого розвитку. Саме цій даті було приурочено IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи», проведену на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. У конференції взяли участь 206 учасників із 24 закладів вищої освіти, 8 науково-дослідних і природоохоронних установ, 4 закладів фахової передвищої освіти, 8 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Всесвітній день тварин

До Всесвітнього дня тварин, який відзначають 4 жовтня, кафедра природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету організувала флешмоб "Моє фото з твариною".

У флешмобі взяли участь викладачі кафедри та студенти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) і 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини).

Кураторські години кафедри природничих наук з методиками навчання

На кафедрі природничих наук з методиками навчання традиційно проводяться кураторські години. Куратор груп СПН-11 і СПН-31 проф. Мельник В.Й. ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу в Рівненському державному гуманітарному університеті в умовах воєнного стану, з урахуванням пропозицій студентів скориговано та вдосконалено плани роботи на 2023-2024 н.р.

Сторінки