Матеріально-технічна база

 

Матеріально-технічна база підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою "Середня освіта (Природничі науки)" охоплює спеціалізовані навчальні аудиторії, навчальні лабораторії та спеціалізовані кабінети.

На психолого-природничому факультеті створено Навчально-методичний центр природничої освіти, оснащений сучасним обладнанням для вивчення природничих дисциплін (https://cutt.ly/YQ1bwmq).

 

Оновлення матеріально-технічної навчально-методичного центру природничої освіти здійснювалося за рахунок придбання потужного оптичного мікробіологічного обладнання, спеціалізованих міні-лабораторій для дослідження хімічного складу води та ґрунту, а також обладнання для моніторингу функціонального стану організму людини й санітарно-гігієнічних умов навчальних приміщень, якими забезпечені лабораторії центру, дає змогу проводити різноманітні форми навчальних занять студентів, інтенсифікувати науково-дослідну роботу і формувати зазначені компетентності майбутніх учителів природничих дисциплін. Частина обладнання (бінокулярні мікроскопи) має спеціальні пристрої – цифрові камери та різні виходи (USB, Wi-Fi), за допомогою яких можна об’єднати в мережу, тож усі зображення з мікроскопів студентів викладач може побачити на мультимедійному екрані або на своєму гаджеті чи ноутбуці.

Застосування цифрових технологій посилює мотивацію студентів до більш активної участі в роботі за допомогою цифрових пристроїв, моніторинг роботи всіх студентів з власного пристрою без потреби пересування аудиторією, залучення до обговорення результатів, спільне використання зображень та відео онлайн.