Особливості підготовки майбутніх учителів природничих наук в умовах сьогодення

05.04.2022 року відбулася гостьова лекція докторки педагогічних наук, професорки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Алли Василівни Степанюк, на яку було запрошено здобувачів освітніх програм «Середня освіта (Природничі науки)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та викладачів кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

Алла Василівна висловила свої міркування щодо особливостей підготовки майбутніх учителів природничих наук в умовах сьогодення, проаналізувала концептуальні засади сучасної моделі природничої освіти, обґрунтувала основні вимоги до вчителя ХХІ століття.

Висловлюємо щиру вдячність Аллі Василівні за таке цікаве та корисне заняття! Чекаємо на продовження лекцій з актуальних проблем методики навчання природничих наук.

Працюймо на благо України! Кожен день нас наближає до Перемоги!