Квантова фізика поряд

Сьогодні разом зі студентами відвідали гостьову лекцію, проведену в межах проєкту факультету природничої та фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка "Дізнайтеся в професіонала".

Тема лекції - "Квантова фізика поряд", а спікером був доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника Іван ГАСЮК.

Була приємно вражена тим, як вдалося Івану Михайловичу зацікавити слухачів квантовою фізикою, пояснити міфи, пов'язані з її розумінням, і окреслити свої методичні погляди щодо навчання фізики в закладах освіти.

Щиро дякую організаторам та лекторові за можливість вдосконалювати свої знання з природничих наук!