Кураторські години кафедри природничих наук з методиками навчання

На кафедрі природничих наук з методиками навчання традиційно проводяться кураторські години. Куратор груп СПН-11 і СПН-31 проф. Мельник В.Й. ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу в Рівненському державному гуманітарному університеті в умовах воєнного стану, з урахуванням пропозицій студентів скориговано та вдосконалено плани роботи на 2023-2024 н.р.

Крім того, здобувачі висловили побажання щодо активної участі в житті кафедри природничих наук з методиками навчання і психолого-природничого факультету, запропонували провести екскурсії в Рівненський обласний краєзнавчий музей та Музей лісу, організувати відвідування Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.