Гостьова лекція про цифрову компетентність

На запрошення Житомирського державного університету імені Івана Франка завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ Наталія ГРИЦАЙ провела гостьову лекцію для студентів природничого факультету ЖДУ та природничо-географічного факультету Сумського ДПУ імені А.С.Макаренка з теми "Цифрові інструменти в навчанні біології".

Під час відкритого заняття Наталія Богданівна розповіла про динамічні презентації, опитувальники, онлайн-дошки, біологічні квізи та вікторини, розкрила особливості методики проведення цифрового уроку.

Для тих, кого цікавлять цифрові уроки з природничих предметів, наступна лекція буде проведена в межах Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» (Тернопіль - Рівне - Суми).