Гостьова лекція із зоології В.Куйбіди

8 вересня 2022 року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету взяли участь у гостьовій лекції із зоології з теми «Народні назви риб, земноводних, плазунів, птахів, ссавців, зумовлені біологічними особливостями тварин», яку провів Куйбіда Віктор Віталійович – заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Лектор звернув увагу студентів на красу й багатство української мови, різноманітність та влучність народних назв тварин, які чітко позначають особливості їхньої будови та процесів життєдіяльності.

Лекція була дуже цікава для майбутніх вчителів, стимулювала їх до поглибленого вивчення біології та зміцнювала почуття любові до рідної землі.