20 травня 2021 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИЧИХ НАУК В КОНТЕКСТІ ВИМОГ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», присвячена 150-річчю з дня народження Володимира Гнатюка.

Рівненський державний гуманітарний університет був одним із співорганізаторів цієї конференції.

У конференції взяли участь понад 150 учасників з різних регіонів України та інших країн (Словаччини, Польщі, Мексики).

Активну участь у конференції взяли викладачі та магістранти кафедри природничих наук з методиками навчання (проф. Мельник В.Й., доц. Денисюк Н.В., Кирильчук О.О., Шумик Л.Р., Луцюк О.М., Шахієва М.П.).

Завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Грицай Наталія Богданівна виступила на пленарному засідання з доповіддю про особливості методичної підготовки майбутніх учителів природничих наук у закладах вищої освіти.

У ході роботи конференції було обговорено актуальні проблеми підготовки вчителів фізики, астрономії, математики, хімії, біології та природничих наук в умовах реформування загальної середньої та вищої освіти.

Крім того, відбулося обговорення освітніх програм підготовки здобувачів спеціальності 014 Середня освітаПриродничі науки», «Фізика», «Біологія та здоровя людини», «Хімія»).

Детальніша інформація