Новини та події

"Методичні основи формування інтегрованого курсу "Природничі науки"

Сьогодні, 26.04.2022 року, викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання та здобувачі освітніх програм "Середня освіта (Природничі науки)" і "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету побували на дуже цікавому семінарі з теми "Методичні основи формування інтегрованого курсу "Природничі науки". Нова українська школа (5-6 клас). Особливості та етапи впровадження", який провела кандидат педагогічних наук, доцент Оксана ІВАНЦІВ (Волинський національний університет імені Лесі Українки).

Особливості підготовки майбутніх учителів природничих наук в умовах сьогодення

05.04.2022 року відбулася гостьова лекція докторки педагогічних наук, професорки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Алли Василівни Степанюк, на яку було запрошено здобувачів освітніх програм «Середня освіта (Природничі науки)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та викладачів кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

Здобувачі вищої освіти опанували курс кібербезпеки

Здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) цілою групою успішно пройшли навчальний електронний курс на тему: "Базові правила інформаційної безпеки" і отримали відповідні сертифікати.

Тепер здобувачі знатимуть, як безпечно користуватися телефоном, компютером, Інтернетом, соціальними мережами, як відрізнити правду від фейків та які є шпигунські програми та віруси, що робити, коли постраждали від дій кіберзлочинця.

Детальніше тут.

Захист магістерських робіт

На Рівненщині з'явилися дипломовані вчителі природничих наук, фізики, хімії, біології!

Сьогодні завершилися захисти магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) денної та заочної форм навчання та вперше в РДГУ зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки). Сподіваємось, що наші випускники гідно поповнять ряди освітян Рівненщини та інших областей України як учителі біології та основ здоров'я.

Удачі, радості, добра і щастя вам, наші дорогі магістри! Хай усе задумане реалізується!

 

Розвиток критичного мислення учнів Нової української школи

Завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання РДГУ проф. Грицай Н.Б. взяла участь у вебінарі, присвяченому розвитку критичного мислення учнів Нової української школи під час вивчення курсу "Пізнаємо природу", який провела одна із співавторок модельної програми Ярина Колісник.

Дослідниця розповіла про особливості змісту та методів навчання інтегрованого курсу, навела приклади різноманітних завдань для розвитку мислення школярів.

Дякуємо Ярині Іванівні та видавництву "Генеза" за змістовний та цікавий вебінар!

Зустріч, присвячена пам’яті відомого українського методиста Надії Юріївни Матяш

На природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася зустріч – спогади, присвячені пам’яті відомого українського методиста, вчителя, наставника, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України Матяш Надії Юріївни.

Сторінки