Новини та події

16 квітня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка відбулася Всеукраїнської науково-практичної конференції "Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти", співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

У конференції взяли участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини).

Інклюзивна освіта в базовій середній школі

Інклюзивна компетентність є надзвичайно важливою для сучасних вчителів закладів загальної середньої освіти. Саме тому під час підготовки здобувачів вищої освіти - майбутніх педагогів - потрібно звертати особливу увагу на її формування та розвиток.

Гостьова лекція про цифрову компетентність

На запрошення Житомирського державного університету імені Івана Франка завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ Наталія ГРИЦАЙ провела гостьову лекцію для студентів природничого факультету ЖДУ та природничо-географічного факультету Сумського ДПУ імені А.С.Макаренка з теми "Цифрові інструменти в навчанні біології".

Під час відкритого заняття Наталія Богданівна розповіла про динамічні презентації, опитувальники, онлайн-дошки, біологічні квізи та вікторини, розкрила особливості методики проведення цифрового уроку.

(Не) конференція міні-EdCamp Rivne Science Lyceum

Викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ взяли участь у регіональній (не)конференції міні-EdCamp Rivne Science Lyceum з теми «Формування дослідницької компетентності учнівства засобами сучасних технологій», проведеній на базі Обласного наукового ліцею в м. Рівне.

Науково-природничі читання

2 квітня 2024 року викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ та студенти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) взяли участь у Науково-природничих читаннях – 2024 «Наукові відкриття XX–XXI століття: досвід та тенденції розвитку природничих наук в Україні та світі: глобальний, національний та регіональний аспекти», проведених на базі КЗВО «Рівненська медична академія».

Хімічні читання у Полтаві

13–14 березня 2024 р. на кафедрі хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «ХVIІ Менделєєвські читання (ХVІІ Полтавські хімічні читання)».

У конференції взяли участь завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання Наталія ГРИЦАЙ та магістрантка освітньої програми "Середня освіта (Природничі науки)" Надія МАКСИМЧУК.