Новини та події

Рольова гра "Суд над Homo Sapien"

У межах проведення Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ здобувачами вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) під керівництвом проф. МЕЛЬНИК Віри Йосипівни було проведено фітосанітарний аудит території студентського містечка та досліджено екологічний стан атмосферного повітря.

Вікторина "Дивовижний світ рослин"

Відповідно до плану Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ було проведено вікторину "Дивовижний світ рослин".

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент ДЕМЧУК Василь Володимирович підібрав різноманітні завдання із систематики рослин, а здобувачі вищої освіти спецільності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) в умовах невимушеної атмосфери популярної зараз технології "світового кафе" відповідали на запитання і визначали види, роди та родини рослин, дізнавалися багато нової і цікавої інформації про представників флори.

Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти

16 травня 2024 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору», співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання РДГУ.

Творча майстерня "Як зробити урок біології цікавим?"

З нагоди Дня вчителя біології та в межах Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету завідувачка кафедри проф. Наталія ГРИЦАЙ організувала зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) творчу майстерню "Як зробити урок біології цікавим?".

Використання ШІ як інструмента для формування дослідницької компетентності здобувачів освіти в природничих науках

Сьогодні, в День вчителя біології, кандидатка біологічних наук, методистка Обласного наукового ліцею в м. Рівне, керівниця гуртка "Зоологія" РМАНУМ, доцентка кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету Оксана ПОПЕЛЬНИЦЬКА провела майстер-клас з теми “Використання штучного інтелекту як інструмента для формування дослідницької компетентності здобувачів освіти в природничих науках: можливості, виклики та перспективи”.

Брейн-ринг "Цікава зоологія"

У другий день Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання старшою викладачкою Любов’ю САВЧУК було проведено брейн-ринг з теми «Цікава зоологія». Метою цього заходу було перевірити, розширити і доповнити знання студентів про тварини.

Завдяки активним здобувачам вищої освіти предметних 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) сформувалося три потужні команди. Студенти відповідали на різні типи запитань про тварин, команди змагалися між собою.

Переможці гри отримали солодкий приз.

Сторінки