Гостьова лекція із суспільної географії

У Всесвітній день вчителя здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія), 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та викладачі кафедри природничих наук психолого-природничого факультету РДГУ мали можливість побувати на гостьовій лекції, яку провела на запрошення кафедри кандидатка географічних наук, доцентка кафедри географії і туризму, начальниця відділу з наукової діяльності та аспірантури Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука Оксана Володимирівна ЯРОМЕНКО.

Викладачі та студенти були вражені глибиною знань лекторки про історію виникнення і становлення суспільної географії, критичним осмисленням основних напрямів суспільної географії та різних підходів до її періодизації, ґрунтовним аналізом внеску видатних українських вчених-географів у розвиток географічної науки.

Щиро вдячні Оксані Володимирівні за чудову лекцію, професійний підхід та цінні поради!