Гостьова лекція в Житомирському державному університеті імені Івана Франка

21 травня 2021 у межах проєкту «Запрошені професори» Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася гостьова лекція завідувачки кафедри природничих наук з методиками навчання проф. Грицай Н.Б. з теми «Застосування технології «майстерня» у навчанні біології» для здобувачів спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) та 014.06 Середня освіта (Хімія) другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Пані Наталія ознайомила слухачів із іноваційними технологіями навчання у закладах середньої освіти, зокрема з освітньою технологією «майстерня». Лектор звернула увагу на особливості використання різних методів та прийомів, що передбачені даною технологією на прикладі однієї із тем шкільного курсу біології рослин.

Здобувачі вищої освіти та викладацький склад із захопленням спостерігали за уроком, який демонструвала пані Наталія. На завершення слухачі подякували пані Наталії за змістовну і пізнавальну лекцію, інформація якої поглибила знання щодо методики впровадження інноваційних технологій навчання та розширила їх світогляд.