Захист дисертації Наталії Денисюк

4 березня 2021 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.257.01 в Інституті екології Карпат Національної Академії наук України відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.16 - екологія старшого викладача кафедри природничих наук з методиками навчання Денисюк Наталії Василівни з теми: "Середовищетвірна ефективність зелених насаджень загального користування міста Рівне". Науковий керівник - кандидат географічних наук, професор кафедри природничих наук з методиками навчання Мельник Віра Йосипівна.

Щиро вітаємо Наталію Василівну та її наукового керівника з такою приємною подією і бажаємо подальших наукових звершень!