Триває співпраця Рівненського державного гуманітарного університету з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка.

Так, 24 листопада 2021 року на базі хіміко-біологічного факультету ТНПУ відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Універсальна природничо-наукова картина світу», у якому взяли участь викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання РДГУ, а також здобувачі вищої освіти ОПП Середня освіта (Природничі науки) та Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Перед учасниками семінару виступила з доповіддю Марина Олександрівна Колесник, доктор педагогічних наук, професор кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, яка висловила свої думки про формування сучасної наукової картини світу. Інші учасники семінару активно долучилися до обговорення цієї актуальної проблеми сучасної природничої освіти.

Дякуємо нашим партнерам за можливість узяти участь у такому цікавому і змістовному заході!

Детальніше тут