Творча майстерня "Як зробити урок біології цікавим?"

З нагоди Дня вчителя біології та в межах Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету завідувачка кафедри проф. Наталія ГРИЦАЙ організувала зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) творчу майстерню "Як зробити урок біології цікавим?".

На занятті-"майстерні" студенти дізналися, як вдало розпочати урок, як мотивувати учнів до вивчення навчального матеріалу, як організувати дослідницьку діяльність школярів, як створювати та використовувати на уроці моделі, як провести "заочну подорож", які психологічні прийоми у роботі з учнями потрібно застосовувати в умовах воєнного часу.

Крім того, здобувачі вищої освіти познайомилися з терапевтичною іграшкою Хібукі та її значенням у роботі з психологічними травмами учнів.

Формуємо нове покоління творчих педагогів!

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Природничі науки)!

Вітаємо всіх вчителів біології з професійним святом!