Світоглядне спрямування вивчення біології в старшій школі

19 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету відвідали гостьову лекцію «Світоглядне спрямування вивчення біології в старшій школі».

Захід відбувся у межах діяльності Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти», співорганізаторами якого були Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Рівненський державний гуманітарний університет та Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.

Лекторка – Бак Вікторія Федорівна, учитель Бахмутського НВК № 11, учитель-методист, Відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації Гуманної педагогіки, Лицар гуманної педагогіки, висловила свої міркування щодо інтегрування знань з фізики та біології в курсі «Природничі науки».

У лекції взяли участь біля 100 викладачів та здобувачів вищої освіти семи університетів України.

Щиро вдячні Вікторії Федорівні за позитив, оптимізм, високий професіоналізм і творчий підхід до справи!