Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти

16 травня 2024 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору», співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання РДГУ.

Приємно відзначити, що на пленарному засіданні конференції із доповіддями виступили магістрантки психолого-природничого факультету Яна КОЛОДІЙ (освітня програма "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" та Надія МАКСИМЧУК (освітня програма "Середня освіта (Природничі науки)"). Науковий керівник - докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри ПНМН Наталія ГРИЦАЙ.

Щиро радіємо за наших студенток та бажаємо їм подальших успіхів на науковій ниві!

Дякуємо колегам з Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за тісну співпрацю!