Рольова гра "Суд над Homo Sapien"

У межах проведення Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ здобувачами вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) під керівництвом проф. МЕЛЬНИК Віри Йосипівни було проведено фітосанітарний аудит території студентського містечка та досліджено екологічний стан атмосферного повітря.

За результатами студентського аудиту організовано рольову гру «Суд над Homo Sapiens», під час якої було встановлено вплив Homo Sapiens на стан навколишнього середовища досліджуваної території та запропоновано компенсаційні заходи щодо його покращення.

Дякуємо студентам спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) за активну участь в проведенні Тижня кафедри!