Цьогоріч кафедрі природничих наук з методиками навчання випала гарна нагода долучитися до організації та проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИЧИХ НАУК В КОНТЕКСТІ ВИМОГ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», присвяченої 150-річчю з дня народження Володимира Гнатюка.

20 травня 2021 року відбулося справжнє наукове дійство, під час якого провідні вчені з дидактики та методики навчання природничих наук і педагоги-практики презентували результати своїх наукових досліджень та власний досвід реалізації природничої освіти. Усього участь у конференції взяли понад 150 учасників із різних регіонів України.

Дякуємо господарям конференції – Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка - за високий науковий рівень та доброзичливу атмосферу.

Маємо надію, що дидактика природничих наук стрімко розвиватиметься в нашій країні для виконання завдань Нової української школи.