(Не) конференція міні-EdCamp Rivne Science Lyceum

Викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ взяли участь у регіональній (не)конференції міні-EdCamp Rivne Science Lyceum з теми «Формування дослідницької компетентності учнівства засобами сучасних технологій», проведеній на базі Обласного наукового ліцею в м. Рівне.

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри Оксана ПОПЕЛЬНИЦЬКА виступала в ролі експерта і провела лекцію з теми "Використання штучного інтелекту як інструмента для формування дослідницької компетентності учнівства в природничих науках: можливості, виклики та перспективи".

Проф. Грицай Н.Б. та Попельницька О.В. під час "учительської паралелі" розповіли про свій досвід навчання біології.

Варто також відзначити фармацевтичний воршоп "Вітамінна гармонія", майстерки "рН природні індикатори" та "Сенсорна оцінка якості харчових продуктів".

Вдячні організаторам за чудовий захід!