Методика проведення тренінгів

Цього тижня у Відкритому міжуніверситетському лекторії «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» взяла участь Руслана Романюк, докторка педагогічних наук, професорка, декан природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Руслана Костянтинівна провела гостьову лекцію з теми «Тренінг як ефективна технологія формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти», під час якої дуже чітко розповіла, як підготувати та провести тренінг, які методи і прийоми є найефективнішими, як активізувати діяльність здобувачів освіти та навела конкретні приклади.

Варто відзначити, що лекцію відвідало понад 120 слухачів із 14 закладів вищої освіти (Рівненського державного гуманітарного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавського державного аграрного університету, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Запорізького національного університету, Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Бердянського державного педагогічного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Ізмаїльського державного гуманітарного університету) та чотирьох закладів загальної середньої освіти.

Щиро вдячні пані Руслані за високий професіоналізм та мотивацію педагогів до використання тренінгових технологій! Чекаємо на наступні зустрічі!