Майстер-клас зі створення вебквестів на уроках біології

Кафедра природничих наук з методиками навчання РДГУ тісно співпрацює з провідними вчителями-практиками Рівненської області, які діляться своїм педагогічним досвідом та авторськими напрацюваннями з майбутніми педагогами.

5 листопада 2021 року відбувся дуже цікавий майстер-клас з теми "Методика створення та проведення уроків-квестів", який провела вчителька біології Дубенського ліцею №2 Лілія Підлісна.

Здобувачі вищої освіти освітніх програм "Середня освіта (Природничі науки)" та "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" РДГУ ознайомилися з особливостями підготовки уроків-квестів, дізналися про освітні платформи для створення вебквестів, відчули себе у ролі учнів на творчому уроці вчителя-інноватора.

Щиро дякуємо Лілії Данилівні за високий професіоналізм, методичну креативність, педагогічну майстерність та плідну співпрацю!

Саме допомога і підтримка вчителів-практиків дасть можливість якісно підготувати майбутніх педагогів Нової української школи.