Каришинські читання

27-28 травня 2021 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка традиційно відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXVІIІ Каришинські читання).

У роботі конференції взяли участь не лише викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання РДГУ, а й здобувачі другого рівня вищої освіти за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Природничі науки), які збагатилися цінною інформацією з актуальних проблем природничої освіти.

Крім того, учасники конференції із величезним задоволенням відвідали майстер-класи Мирослави Божинської (надзвичайний урок біології про залози внутрішньої секреції) та вчителів Наукового ліцею №3 м. Полтави (цікаві ідеї наукових проєктів).

Дякуємо Гриньовій Марині Вікторівні та всьому природничому факультету за високий науковий рівень організації конференції та творчу атмосферу!