Гостьова лекція з фізіології людини

12 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету відвідали гостьову лекцію з фізіології людини, яку провів заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичної культури, спорту і здоров'я Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Віктор КУЙБІДА.

Тема лекції «Фізична активність, харчування та мікроорганізми кишківника» («Чому тонкий кишківник – “мачуха” мікроорганізмів, а слина – “воротар ротової порожниниˮ»).

Щиро вдячні Віктору Віталійовичу за цікаву інформацію, професіоналізм, цінний досвід і сподіваємося на подальшу співпрацю!