Гостьова лекція в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка

У межах співпраці з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка проф. Грицай Н.Б. провела гостьову лекцію, на якій розповіла про сутність технології «педагогічна майстерня» та особливості її впровадження на уроках біології. Було наведено конкретні приклади застосування цієї технології на уроці, описано етапи, характерні для цієї технології (індукція, самоконструкція, соціоконструкція, соціалізація, афішування, розрив). Цікавим для здобувачів вищої освіти був фрагмент уроку біології з використанням технології «майстерня».

Щиро дякуємо колегам з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка за запрошення!