День відкритих дверей у Малій академії наук

Кафедра природничих наук з методиками навчання РДГУ тісно співпрацює з Рівненською Малою академією наук учнівської молоді.

Саме тому сьогодні, 12 вересня 2021 року, ми із величезним задоволенням завітали до своїх колег на День відкритих дверей. Учні закладів загальної середньої освіти не лише ознайомилися із напрямами діяльності гуртків МАН, а й отримали інформацію як майбутні абітурієнти про нову спеціальність в нашому університеті - 014.15 Середня освіта (Природничі науки).

Запрошуємо абітурієнтів, які цікавляться природничими науками, до нас на навчання! Ви матимете унікальний шанс отримати кваліфікацію вчителя природничих наук, фізики, хімії, біології водночас, опановуючи лише одну освітню програму "Середня освіта (Природничі науки)".

Дякуємо Рівненській Малій академії наук учнівської молоді за запрошення і такий яскравий, наповнений позитивними враженнями день!