Цифровий урок біології

У межах Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету завідувачка кафедри проф. Грицай Н.Б. провела гостьову лекцію з теми "Цифровий урок біології: особливості підготовки, цифрові застосунки, методика проведення". Лекцію відвідало понад 100 учасників з Рівненського державного гуманітарного університету та багатьох ЗВО України (Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Запорізького національного університету, Бердянського державного педагогічного університету, Херсонського державного університету та ін.).

Наталія Богданівна ознайомила присутніх із різноманітними цифровими застосунками, які можна використовувати для створення цифрового уроку, продемонструвала презентації, онлайн-дошки, інтерактивні вправи, опитувальники, вікторини, виконані нею особисто за допомогою цифрових інструментів.

Учасники лекції отримають відповідні сертифікати.