Цифрові інструменти для реалізації формувального оцінювання

Уже понад два роки функціонує Відкритий міжуніверситетський лекторій "Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти" в межах угоди між психолого-природничим факультетом Рівненського державного гуманітарного університету, хіміко-біологічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та природничо-географічним факультетом Сумського державного гуманітарного університету імені А.С.Макаренка. Загалом за час роботи лекторію проведено понад 20 заходів (гостьових лекцій, майстер-класів та практикумів), до кожного з яких долучалися представники більш ніж десятка закладів вищої освіти України.

Останнім заходом у цьому навчальному році була гостьова лекція завідувачки навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, авторки програми «Хімія» для 7-9 класів закладів загальної середньої освіти, модельних навчальних програм інтегрованого курсу для 5-6 та 7-9 класів «Здоров’я, безпека та добробут», переможниці Всеукраїнських конкурсів підручників з хімії, основ здоров'я, інтегрованого курсу «Здоров’я, безпеки та добробут» Світлани Василівни ВАСИЛЕНКО з теми «Цифрові інструменти для реалізації формувального оцінювання».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)» і 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та викладачі психолого-природничого факультету, кожен з яких мав можливість безкоштовно отримати сертифікат учасника.