Classtime - ефективна платформа для навчання учнів

Традиційно восени упродовж двох тижнів перед професійним святом - Днем учителя кафедра природничих наук з методиками навчання проводить «Педагогічний вернісаж», під час якого вчителі-практики презентують свої творчі напрацювання у викладанні біології та інших природничих наук у закладах загальної середньої освіти.

Цьогоріч розпочала вернісаж 17 вересня 2021 вчителька біології Обласного наукового ліцею м. Рівне, доцентка кафедри природничих наук з методиками навчання Попельницька Оксана Василівна.  Для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) другого рівня вищої освіти Оксана Василівна провела майстер-клас "Classtime - ефективна платформа, що зберігає час, щоб навчати".  На ньому майбутні педагоги ознайомилися з особливостями платформи Classtime, її перевагами і можливостями у навчанні природничих предметів, відчули себе у ролі учнів під час виконання різнопланових тестових завдань з біології.

Щиро дякуємо Оксані Василівні за цікавий і корисний методичний захід!

Плекаємо прогресивних учителів Нової української школи!