16 квітня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка відбулася Всеукраїнської науково-практичної конференції "Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти", співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

У конференції взяли участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини).

Завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання проф. Наталія ГРИЦАЙ виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Вивчення біорізноманіття на уроках інтегрованого курсу природничої освітньої галузі».

Щиро вдячні колегам з ПНПУ імені В.Г.Короленка за запрошення та тісну співпрацю!