Атестація на ОП "Середня освіта (Природничі науки)"

21 червня 2024 року на психолого-природничому факультеті відбулася перша в Рівненському державному гуманітарному університеті атестація здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки).

Студентки показали високий рівень компетентностей із природничих наук (фізики, хімії, біології) та методик їх навчання і зовсім скоро отримають дипломи бакалаврів середньої освіти (Природничі науки) з професійною кваліфікацією "вчитель природничих наук, фізики, хімії, біології".

Приємно зазначити, що двоє з п'яти випускниць (Грицевич Катерина та Кривко Дарія) уже працюють за спеціальністю в закладах освіти Рівненщини.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання в РДГУ за освітньою програмою "Середня освіта (Природничі науки)"!