Новини та події

Використання ІКТ на уроках біології

Освітній процес у сучасній школі просто неможливий без використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання. Особливо це актуально в умовах воєнного часу, коли не завжди є можливість для очного навчання учнів.

Які ІКТ є найбільш ефективними? Як використовувати ґаджети учнів на уроках біології? Як зацікавити школярів біологією за допомогою цифрових технологій?

Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку природничо-математичних наук та методик їх викладання

Кафедра природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету виступила співорганізатором І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку природничо-математичних наук та методик їх викладання».

Пленарне засідання відбулося 20 жовтня 2022 року на факультеті природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в дистанційному форматі.

Світоглядне спрямування вивчення біології в старшій школі

19 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету відвідали гостьову лекцію «Світоглядне спрямування вивчення біології в старшій школі».

Гостьова лекція з фізіології людини

12 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету відвідали гостьову лекцію з фізіології людини, яку провів заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичної культури, спорту і здоров'я Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Віктор КУЙБІДА.

Гостьова лекція із зоології В.Куйбіди

8 вересня 2022 року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету взяли участь у гостьовій лекції із зоології з теми «Народні назви риб, земноводних, плазунів, птахів, ссавців, зумовлені біологічними особливостями тварин», яку провів Куйбіда Віктор Віталійович – заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Університету Григорія Сковоро

"Методичні основи формування інтегрованого курсу "Природничі науки"

Сьогодні, 26.04.2022 року, викладачі кафедри природничих наук з методиками навчання та здобувачі освітніх програм "Середня освіта (Природничі науки)" і "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету побували на дуже цікавому семінарі з теми "Методичні основи формування інтегрованого курсу "Природничі науки". Нова українська школа (5-6 клас). Особливості та етапи впровадження", який провела кандидат педагогічних наук, доцент Оксана ІВАНЦІВ (Волинський національний університет імені Лесі Українки).

Сторінки