Атестація на ОП "Середня освіта (Природничі науки)"

21 червня 2024 року на психолого-природничому факультеті відбулася перша в Рівненському державному гуманітарному університеті атестація здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки).

Студентки показали високий рівень компетентностей із природничих наук (фізики, хімії, біології) та методик їх навчання і зовсім скоро отримають дипломи бакалаврів середньої освіти (Природничі науки) з професійною кваліфікацією "вчитель природничих наук, фізики, хімії, біології".

Природнича практика

У навчанні здобувачів вищої освіти за освітньою програмою "Середня освіта (Природничі науки)" важливе значення має практична підготовка.

Метою навчальної (природничої) практики третьокурсників є ознайомлення з біорізноманіттям рідного краю, природоохоронними об’єктами Рівненщини. Базою практики є місцеві природні екосистеми та природно-заповідні об’єкти (Державний ботанічний заказник «Вишнева гора», Березнівський державний дендропарк, парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка) та ін.

Цифрові інструменти для реалізації формувального оцінювання

Уже понад два роки функціонує Відкритий міжуніверситетський лекторій "Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти" в межах угоди між психолого-природничим факультетом Рівненського державного гуманітарного університету, хіміко-біологічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та природничо-географічним факультетом Сумського державного гуманітарного університету імені А.С.Макаренка.

Рольова гра "Суд над Homo Sapien"

У межах проведення Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ здобувачами вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) під керівництвом проф. МЕЛЬНИК Віри Йосипівни було проведено фітосанітарний аудит території студентського містечка та досліджено екологічний стан атмосферного повітря.

Вікторина "Дивовижний світ рослин"

Відповідно до плану Тижня кафедри природничих наук з методиками навчання психолого-природничого факультету РДГУ було проведено вікторину "Дивовижний світ рослин".

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент ДЕМЧУК Василь Володимирович підібрав різноманітні завдання із систематики рослин, а здобувачі вищої освіти спецільності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) в умовах невимушеної атмосфери популярної зараз технології "світового кафе" відповідали на запитання і визначали види, роди та родини рослин, дізнавалися багато нової і цікавої інформації про представників флори.

Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти

16 травня 2024 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Студентський науковий вимір проблем природничо-математичної освіти в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору», співорганізатором якої була кафедра природничих наук з методиками навчання РДГУ.