Сьогодні, у Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму, відбувся перший вебінар онлайн-курсу "EU Inclusion Strategy and Social Equity", проведений у межах Міжнародного проєкту «Комплексне впровадження методології доповненої та альтернативної комунікації в українську систему освіти (AMUSE)». Створений навчальний курс - це результат співпраці Університету Осло з Норвегії, Університету прикладних наук Утрехта з Нідерландів, Університету Тарту з Естонії та неурядової організації SOFT tulip із Нідерландів.
Спікеркою вебінару була Dr. Sofie Sergeant з Університету прикладних наук Утрехта, яка розкрила учасникам сутність понять "різноманіття", "інтерсекціональність", "інклюзивність", розповіла про особливості інклюзивної освіти, інклюзивної педагогіки та інклюзивної школи. Також лекторка схарактеризувала 4 універсальні потреби людини (приналежність, майстерність, взаємозалежність та великодушність).
Учасниками вебінару від кафедри природничих наук були проф. Наталія ГРИЦАЙ та проф. Оксана ВОЙТОВИЧ, які впроваджуватимуть інклюзивну педагогіку в підготовці майбутніх учителів природничих предметів.
Дякуємо організаторам за чудовий захід!
https://www.facebook.com/kafedra.prirodnicih.nauk.rdgu/posts/pfbid02ykvW3FrgJyVp4hBAFJ9tamVQeoyYiuZKsK9UStrJfgM9eFGvC1CHYHaesK4yameNl?locale=uk_UA
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0D68fEbBN2rTWTbrGJ3ARVVkACZb8paJ454wmJeB2cXPKAZkZUYFi8GuVHJrssERdl&id=61572834142277&locale=uk_UA



Підтримка Європейською Комісією випуску цієї публікації не означає схвалення вмісту, який відображає лише погляди авторів, і Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в ньому.
#Erasmus #AMUSE #AMUSE_AAC_ua #amusershu